Köpek oteli

 

 

Yoğun iş temposunda veya tatil ihtiyacımızı karşılarken bizlere arkadaşlık eden ve sadık dostlarımız olan köpeklerimizi bazen ihmal edebiliyoruz. Bu durum onları strese koymakta ve üzülmelerine neden olmaktadırlar. Sevimli dostlarımıza bakıcılık etmek için bulduğumuz bazı kişilerin onlara nasıl davranacakları ve ne derece ilgi göstereceklerini bilmemekteyiz. Bizler de sizleri bu belirsizliklerden ve mağduriyetlerden kurtarmak için sevimli dostlarınıza köpek oteli hizmeti sunmaktayız. Hayvan sever ekibimiz ve köpekler konusunda yeteri bilgiye sahip olan arkadaşlarımız ile sizlere sorunsuz bir hizmet sunmaktayız.

Seyahatlerinizde sevimli dostlarınızı bizlere teslim ederek gözünüz arkada kalmadan bir tatil geçirebilirsiniz. Köpek otelimizde minik dostlarınıza bir çok imkan sunulmaktadır. Yüzme havuzları, yürüyüşler, çeşitli oyunlar gibi aktivitelerin dışında hastalık durumunda veterinerler kontrolünden de geçirilmektedirler.

 

Dostlarınız olan bu sevimli köpeklerin konaklamaları ve bakımlarının yapıldığı otelimizde güvenle ve mutlulukla dostlarınız barınacaklardır. Barınma süresinde çeşitli eğitimlerin ve fiziksel aktivitelerinde yapıldığı otelimiz sadık dostlarımızın rahat edebilecekleri bir şekilde tasarlanmıştır. Bahçeli ve havuzlu olan otelimizin tüm imkanları bu sevimli dostlarımız için sunulmuştur.

 

Dilediğiniz kadar köpeklerinizi otelimize bırakabilirsiniz. Bizleri ikinci bir aileleri olarak görecekler ve otelimizde bir aile ortamında konaklayacaklar. Süre kısıtlaması olmaksızın dilerseniz birkaç saat diler seniz birkaç ay gibi uzun sürelerde bile köpekleriniz bizlere bırakabilirsiniz. Konaklama süresi ve imkanları göz önünde bulundurarak sizlere ekonomik bir maliyet ile sevimli dostlarınızın konaklayacağı bir imkan sağlamaktayız. Konaklama esnasında dostlarınız sizler istemediğiniz sürece birlikte kalmaktadırlar.

Kafes talebinde bulunmanız halinde ayrıca kafese alınabilecek dostlarınız için farklı taleplerde de bulunabilirsiniz. Özel mamalar veya ilaçlarını bizlere iletebilir bu talepler doğrultusunda beslenmelerini sağlayabilmekteyiz. Sevimli dostlarımızın otelimizde ki konaklamalarında birlikte kalacakları diğer arkadaşlarını da davranışlarına göre belirlemekteyiz. Geçimli ve huysuz olmayan köpekler bir arada tutularak güvenli ve mutlu bir ortam sağlanmaktadır. Otelimizde isteğe bağlı özel mamalar, özel şampuanlar belirtmeniz halinde kullanılmaktadır. Yiyecek olarak ta sizlerin belirttiği özel bir mama yok ise standart mamalar ile beslenmektedirler. Otelimizin tercihi durumunda dilerseniz sevimli dostlarınızı sıcak yuvalarından alıp konaklama süresi dolunca da sıcak yuvalarına bırakılmaktadır.