İstanbul içi evcil hayvan taşıma

 

İstanbul’da yepyeni bir hizmet ile karşınızdayız. İstanbul içi evcil hayvan taşıma hizmetimiz ile nakliyatta yeni bir sayfa daha açıyoruz. Sizlerin değerli dostları olan evcil hayvanlarınızı dilediğiniz semte taşımaktayız. evcil hayvan taşıma hizmeti nakliyat hizmetleri arasında en çok özen gösterilmesi gereken konulardan biridir. Hayvanlar da insanlar gibi yolculuk esnasında bir çok şeyden etkilenmektedir. Bizler İstanbul’un en iyi nakliyat firmalarından biri olarak sizlere hayvan taşımacılığında en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Hayvanlarınız sizlerin en iyi dostları olarak daha iyi bir muameleyi hak etmektedirler. Bir insan hassasiyeti ile taşınmaları gereken bu dostlarınız için güvenilir bir hizmeti hayata geçirmiş durumdayız.

Metrolarda, nakliyat arabalarında, metrobüslerde bir çok sıkıntıyla karşılaşan evcil hayvanlarınızı taşımak sizler için dert olabilmektedir. Rahatsız olan insanlar ve yolculukta strese giren hayvanlarınızın bu durumu sizleri de zor durumda bırakabilir. Hayvanlarınız strese girdiklerinde farklı davranışlar sergileyebilir kendilerine ve çevredekilere zarar bile verebilirler. Bizler evcil hayvanların tüm hassasiyetlerini bilerek hizmet sunmaktayız. Hayvanlarınız güvende hissederek yolculuk esnasında herhangi ters bir durum ile karşılaşmazlar. Bu taşıma esnasında alternatiflerinizden biri olan ticari taksiler ile yolculuklar ise sizlere yüklü masraflar sunabilirler. Bu masrafların altında kalmak veya İstanbul içinde evcil hayvanınızı taşımak için tuttuğunuz ticari taksilerin ücretleri sizleri sıkıntıda bırakabilmektedir.

 

Sizlere sunmuş olduğumuz bu yeni hizmetimiz ile sizler de bu dertlerinizden kurtulmuş olacaksınız. Ekonomik kaliteli ve gücenilir bir hizmet ile tüm imkanlarımız ile karşınızdayız. İstanbul’un tüm ilçelerine hakim ekip arkadaşlarımız ile sizlere güven vererek evcil hayvanlarınızı taşımaktayız. Ekonomik, Kaliteli, güvenilir bir hizmet için bizler ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. İrtibat halinde bizlere hayvanınızın taşınacak olan ilçesini ve taşınacak olan hayvanın cinsini belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizlere sunacağımız fiyatlandırmalarımızdan memnun kalarak tercih etmeniz halinde sizlerle koordineli bir şekilde planlama yapılacaktır. Bu planlama doğrultusunda ekipmanlarımız ile sizlerin evcil hayvanlarını hassasiyet ile taşımaktayız. Sizler de ekonomik, güvenli, kaliteli ve titiz bir hizmet almak istiyorsanız birleri arayın. İstanbul’un tüm ilçelerine aynı hassasiyet ve titizlik ile hizmet sunmaktayız.

evcil hayvan taksi

istanbul evcil hayvan nakliyesi